Konyhavarázs Sült krumpli fűszerkeverék 30 g
160 Ft
Menny.:db

Konyhavarázs Sült krumpli fűszerkeverék 30 g

Egységár: 5.333,34 Ft/kg
Cikkszám: 082301S
Szállítási díj: 1.490 Ft
160 Ft
Menny.:db

Leírás

Több, mint só és paprika – valódi élmény minden falatban
A Konyhavarázs Sült krumpli fűszerkeverék megadja azt a pluszt, amitől a sült burgonya nemcsak köret, hanem az étkezés fénypontja lesz. Harmonikus, enyhén füstös és fűszeres ízvilág, amitől a sült krumpli kívül ropogós, belül ízes lesz.

Ajánlott felhasználás: A már előzőleg kisütött krumplit szórd meg a fűszerkeverékkel, majd jól rázd össze.
✅ Hasábburgonyához, steak burgonyához
✅ Tepsiben sült krumplihoz
✅ Serpenyős vagy forrólevegős (air fryer) burgonyához
✅ Zöldséges egytálételekhez ízesítésként

Összetevők:

étkezési só, dextróz, fokhagyma granulátum, fűszerpaprika őrlemény I.osztályú édes, vöröshagymapor, aroma, fűszerek (őrölt fehérbors, paradicsompor, őrölt szerecsendió, morzsolt majoranna), őrölt koriander, kukoricakeményítő. 

Miért válaszd a Konyhavarázs fűszerkeverékét?
– Klasszikus magyaros ízvilág
– 30 g-os kiszerelés, ideális otthoni használatra
– Természetes összetevők, ízfokozó nélkül
– Gyors és egyszerű ízesítés egy mozdulattal

Tipp: Forgasd át a frissen sült burgonyát kevés olajjal elkevert fűszerkeverékben – így a fűszerek még jobban rátapadnak és kihozzák a krumpli valódi ízét.

Tárolási javaslat:
Száraz, hűvös helyen, napfénytől védve. Használat után gondosan zárd vissza a tasakot.

Tipp: Konyhavarázs Sült krumpli fűszerkeverékkel ízlés szerint fűszerezheti az előre megsütött krumplit. 1 kg burgonyához kb. 10-15 g fűszerkeveréket használjon, további sózás nem szükséges. A szárított fűszereknek köszönhetően a sült krumpli fenséges illatú és zamatosabb lesz. Varázsolja ízletesebbé ételeit! Kb. 3 kg burgonyához elegendő. 

Próbálj ki más Konyhavarázs termékeket is!

Kiszerelés: 30 db/#

Átlagos tápérték tartalom 100  g termékben:

Energia: 561 kJ/133 kcal

Zsír: 1,4 g

- amelyből telített zsírsav: 0,31 g

Szénhidrát: 24 g

- amelyből cukrok: 10,2 g

Fehérje: 3 g

Só: 69,1 g

A képek illusztrációk, a csomagolás változhat.

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Kapcsolódó termékek

Bakonyi gombás mártás alap 45 g

220 Ft
Kívánságlistára teszem

Halászlé alap 50 g

220 Ft
Kívánságlistára teszem